אודות

משתלת פתאל מנשה הוקמה בשנת 1980 בקרית שאול בתל אביב על ידיי מנשה פתאל . מנשה פתאל היה קבלן
לעבודות גינון ופיתוח בשנות ה60-70 והתמחה בשילוב עבודת אבן בגינון ( בנייה בחלוקי נחל באבן ערד באריחי ריצוף טיבעיים ). המשתלה הוקמה על בסיס מסחרי קמעוני כאשר לכל אורך הדרך המסחרית קיבל הלקוח את מרב צומת הלב ואת תחושת הביתיות במשתלה.
בעשור הראשון לקיומה התבססה המשתלה כמרכז גנני אזורי באזור גוש דן כאשר הפיכה בשוק הגינון משב רוח של חדשנות ומקצועיות שבאו לידיי ביטוי בשרות , במגוון הצמחים, במקצועיות , בסדר ובניקיון ששררו במשתלה ובנוסף לכך החל מנשה פתאל להעניק למשתלה את צביונה המיוחד כמשתלה אשר בנויה מחלוקי נחל ואבנים מיוחדת המקשטות שת שולחנות המכירה ואת שבילי המשתלה.
העשור השני היה עשור של פעילות ענפה אשר יחזקה את מעמדה של משתלת פתאל מנשה כמרכז אזורי גנני והחל להתפתחות מוניטין של משתלה אחראית מקצועית ובעלת מודעות שרות גבוהה ביותר. במהלך אותו עשור במסגרת התפתחות המשתלה החלה המשתלה ליצר שתילים באופן מסחרי החל מפרחי עונה וכלה בשיחים משתלת היצור אופיינה בחדשנות במקצועיות הן בבחירת הצמחים שיוצרו והן בשיטת גידולם וקו החדשנות והמקצועיות נשמר גם פה.

משתלת היצור היתתה אבן דרך בפריצת המשתלה לשווקים מסחריים חדשים עיריות , קבלני גינון , בתי מלון , משתלות. העשור השני התבססה מעמדה של משתלת פתאל כמשתלה קמעונאית וסיטונאית כאשר הקווים המנחים חדשנות, שרות, מקצועיות היו מילות המפתח. לכל אורך העשור הקפיד המייסד פתאל מנשה לבנות את המשתלה בחלוקי הנחל ובאבנים המיוחדים ושמה של המשתלה החל להתבסס כמקום מיוחד ויפה מבחינת אסטטית דבר אשר השפיע באופן מוחלט על חווית הקניה במשתלה בעשור השני ניתבע המונח "שלמנשה כיף לבוא כי יפה שם". בסוף שנות 90 ותחילת המילניוםן המחלקה היצרנית נסגרה עקב בעיות חמורות בכח אדם ( אינתיפאדה) בעיות בנושא מים . ואז קיבלה המשתלה החלטה אסטרטגית להוציא את היצור למשתלות היצרניות הגדולות במשק ולהתמקד במה שהיא עושה הכי טוב למכור שתילים טובים ואיכותיים תוך שימת דגש על שרות ומקצועיות וחדשנות.
מוטו המשתלה חדשנות מקצוענות ושרות המשיך להקרין את סימניו גם בעשור הנוכחי כאשר העשור נפתח בהקמת חנות פרחים מפוארת וביסוס מעמדה של משתלת פתאל כמרכז סיטונאי קמעונאי אזורי אשר ביכולתו לספק את כל צרכי הלקוח המסחרי והקמעונאי החל מפרחים וכלה בעצים בוגרים בני 100 שנה .

נכון להיום נותנת משתלת פתאל מנשה פס רחב של מוצרים : פרחים שיחים עצים עצים בוגרים כלי עבודה מגוון רחב של עציצים וכדים , תערובות שתילה דישון וחומרי הדברה כמו כן מעניקה המשתלה שירותי יעוץ וברשותה מאגר של בעלי מקצוע מהשורה הראשונה ברשות המשתלה שנים של ניסיון בתחום וכמו כן החלה המשתלה לחדור לתחום חדש השכרות צמחים לאירועים , המשתלה רואה במהפכה הירוקה כחלק מרכזי בהתפתותה העתידית .

לסיכום משתלת פתאל מנשה מנוהלת היום על ידי ילדיו של מנשה פתאל דפנה ושי אשר אינם מתפשרים על שלושת מילות הקסם : חדשנות מקצועיות ושרות כמו כן המשתלה תורמת על בסיס קבוע לגופים סוציאליים ולגופים ביטחוניים מתוך ערך בסיסי של מתן לזולת ולחברה ניתן למצוא במשתלה עצים, שיחים ,בונזאיי, קקטוסים, פרחים, פרחי עונה, רב שנתיים, צמחיה לחוף הים ,פתרונות למסעדות כדים עציצים אדניות חומרי דישון והדברה תערובות שתילה מידע מיקצועי בעלי מיקצוע תבלינים מקלות במבוק רשתות במבוק כלי עבודה מטפסים צימחי בית

מבצעים
  • עצי  הדר  גדולים 
    פרטים במחלקת סיטונאות
  • מבצעים חמים  לעציצי 11 ליטר
טיפים
  • משתלת פתאל נותנת חסות לקבוצת אשקלון בכדורגל חופים!

המוצרים שלנו